Aktualności

Wesołych Świąt Wielkanocnych
Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni życzy zespół Loadbanks!

Kolejny produkt zdobył zaufanie naszych Klientów
Kolejny produkt zdobył zaufanie naszych Klientów

Pomimo trudnej dla nas wszystkich sytuacji, w zeszłym tygodniu udało nam się wysłać do niemieckiego Klienta 2MW w naszych nowych 20kW stacjach obciążeń. Odkryj nasze nowe produkty i zrealizujmy wspólnie Twój projekt :)

Data Center World 2020
Data Center World 2020

Jak co roku odwiedziliśmy Data Center World w Londynie. Wizyta była pełna interesujących rozmów i spotkań z naszymi partnerami i przyjaciółmi z rynku DC. Wspólnie spodziewamy się realizacji ciekawych projektów :)

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła i wytchnienia wśród najbliższych. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku...

Testy z wykorzystaniem stacji obciążeń AC i DC
Testy z wykorzystaniem stacji obciążeń AC i DC

Przez ostatnie 2 miesiące mieliśmy przyjemność współpracować z dużą międzynarodową firmą z branży energetycznej. Na potrzeby testów układu energetycznego dostarczyliśmy 8 stacji obciążeń zarówno AC jak i DC o łącznej mocy ponad 2 MW. Dalszy ciąg testów planowany jest na pierwszy kwartał 2020 roku, a o szczegółach przedsięwzięcia będziemy mogli powiedzieć dopiero po zakończeniu całego projektu....

Serwerownia kontenerowa w Danii
Serwerownia kontenerowa w Danii

W tym miesiącu Dania zagościła na mapie naszych realizacji. Nasi instalatorzy zamontowali kilkadziesiąt stacji obciążeń w nowo powstałej serwerowni kontenerowej. Nadal trwają testy - głównie poprawności zaprojektowania układu klimatyzacji oraz układu energetycznego. Kolejny taki projekt realizujemy w grudniu.

Kolejny wynajem - testujemy nowe skrzynie transportowe
Kolejny wynajem - testujemy nowe skrzynie transportowe

Tym razem 2,3 MW w naszych rackowych stacjach obciążeń trafi do Niemiec w nowych drewnianych skrzyniach, które gwarantują 100% bezpieczeństwa urządzeń podczas transportu. 

Podsumowujemy gorący okres wakacyjny.
Podsumowujemy gorący okres wakacyjny.

Wbrew panującej opinii, że okres urlopowo-wakacyjny obniża aktywność na rynku, to dzięki naszym Klientom mieliśmy pełne ręce roboty. Udało nam się zrealizować kilka projektów zarówno w kraju jak i za granicą. Nasze rackowe stacje obciążeń kilkukrotnie wyjeżdżały do Niemiec czy do Austrii, by pomóc w projektach takich firm jak Rittal czy Schneider. Zrealizowaliśmy również kolejny wynajem do...

Kolejny udany projekt
Kolejny udany projekt

Na początku kwietnia przeprowadziliśmy testy obciążeniowe w kolejnej serwerowni w Szwecji. Korzystając z naszych stacji obciążeń oraz tymczasowych zabudów stworzyliśmy 7 korytarzy i z sukcesem przeprowadziliśmy kolejne testy. Łączna moc zamontowanych urządzeń tym razem to 1,4MW. Poniżej kilka zdjęć z tego projektu :          

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Loadbanks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02–495, przy ul. Żołnierzy 2 Armii Wojska Polskiego 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP 5223130914, e-mail: office@loadbanks.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.