Aktualności

Wesołych Świąt Wielkanocy!
Wesołych Świąt Wielkanocy!

Wesołych Świąt Wielkanocy życzy Loadbanks!

Sudan Południowy
Sudan Południowy

Za oknem w Warszawie mróz i śnieg, a ekipa Loadbanks właśnie wróciła z tygodniowej podróży po gorącym i słonecznym Sudanie Południowym. Przed nami udział w kilku ciekawych projektach z naszymi parterami. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wesprzeć ten region i wdrożyć tam kilka ciekawych rozwiązań.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Pragniemy złożyć świąteczne życzenia  wszystkim naszym Klientom i Przyjaciołom, spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia  w gronie najbliższych! Niech nadchodzący Nowy Rok  przyniesie Wam dużo szczęścia!

Kolejny projekt... w Szwecji!
Kolejny projekt... w Szwecji!

Zaczynamy kolejny projekt w szwedzkiej serwerowni ! Przed nami kilkanaście dni testów podczas których wykorzystamy kilkaset naszych rackowch obciążnic, tymczasowe zabudowy zimnych korytarzy oraz czujniki temperatury i wilgotności.

Nie zwalniamy tempa!
Nie zwalniamy tempa!

Nasz kolejny projekt dobiega końca. Tym razem przeprowadziliśmy testy level 4 i 5 w Sztokholmie. Nasze rackowe stacje obciążeń o mocy 6kW i tymczasowe zabudowy zimnych korytarzy po raz kolejny spełniły oczekiwania naszego Klienta i pomogły mu w prawidłowym i efektywnym testowaniu serwerowni. Nasz zespół już przygotowuje się do kolejnego projektu. Pozdrawiamy

Ciepłe korytarze
Ciepłe korytarze

Niedawno zakończyliśmy kilkutygodniowy projekt dla jednego z naszych szwedzkich Klientów. Oprócz testów z udziałem naszych stacji obciążeń 6kW, mieliśmy okazję zbudować tymczasowe ciepłe korytarze. Kilka zdjęć poniżej :)

Pakujemy się na kolejny projekt!
Pakujemy się na kolejny projekt!

Znów wyruszamy do Szwecji i znów dużo pakowania! Niedługo pokażemy efekty naszej ciężkiej pracy :)      

Wesołych Świąt Wielkanocnych
Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni życzy zespół Loadbanks!

Kolejny produkt zdobył zaufanie naszych Klientów
Kolejny produkt zdobył zaufanie naszych Klientów

Pomimo trudnej dla nas wszystkich sytuacji, w zeszłym tygodniu udało nam się wysłać do niemieckiego Klienta 2MW w naszych nowych 20kW stacjach obciążeń. Odkryj nasze nowe produkty i zrealizujmy wspólnie Twój projekt :)

Data Center World 2020
Data Center World 2020

Jak co roku odwiedziliśmy Data Center World w Londynie. Wizyta była pełna interesujących rozmów i spotkań z naszymi partnerami i przyjaciółmi z rynku DC. Wspólnie spodziewamy się realizacji ciekawych projektów :)

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Loadbanks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02–495, przy ul. Żołnierzy 2 Armii Wojska Polskiego 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP 5223130914, e-mail: office@loadbanks.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.