Przenośny miernik drgań HS-620

Miernik HS-620 to kompaktowy, przenośny, cyfrowy przyrząd z podświetlanym wyświetlaczem, służący do ręcznych pomiarów. Przeznaczony jest on dla techników utrzymania ruchu w celu monitorowania poziomu drgań na ważnych maszynach / instalacjach przemysłowych, a także bardzo pomocny w identyfikacji problemów i uniknięciu przyszłych awarii.

Ten nowy zestaw monitorowania drgań stanowi niezastąpione narzędzie dla inżynierów w monitorowaniu tendencji zmian poziomu drgań na silnikach, pompach, przekładniach, wentylatorach i wszystkich maszynach wirnikowych. Miernik jest bardzo poręcznym, łatwym w obsłudze podstawowym narzędziem pomiaru drgań dla diagnostów oraz osób rozpoczynających monitorowanie stanu maszyn w swoich zakładach.

Urządzenie jest zgodne z normą ISO 10816-3 i może mierzyć stan łożysk tocznych, poziom prędkości, przyspieszenia i przemieszczenia drgań, na każdej z czterech grup maszyn wyspecyfikowanych w normie ISO, począwszy od dużych maszyn 300 KW (Grupa 1) do prostych pomp 15 KW (Grupa 4). 

Miernik umożliwia automatyczne sprawdzenie stanu maszyny zgodnie z wbudowanymi progami poziomów drgań i określa go jako ‘Ok’, ‘Ostrzeżenie’ i ‘ Zagrożenie’. Dodatkowo użytkownik ma możliwość sprawdzenia stanu łożysk tocznych po określeniu prędkości obrotowej maszyny.

 HS – 620 jest zasilany przez akumulator litowo-jonowy, który zapewnia 48 godzin ciągłej pracy, a o stanie baterii użytkownik jest informowany na wyświetlaczu. Urządzenie automatycznie wyłącza się po 3 minutach w celu oszczędności baterii.Cały zestaw zapakowany w ochronnej walizce zawiera: miernik drgań, czujnik drgań, stopkę magnetyczną , przystawkę do badania drgań pomiędzy żebrami obudów silników elektrycznych, kabel, ładowarkę sieciową i samochodową, instrukcję obsługi.

 

 Właściwości
  • Przenośny
  • Pomiary prędkości drgań i kondycji łożysk (pomiar przyspieszenia drgań)
  • Pomiary zgodne  z ISO 10816-3
  • Akumulator wielokrotnego ładowania
  • Ładowarka sieciowa oraz samochodowa w komplecie
  • Sygnalizacja uszkodzenia czujnika i kabla
  • Funkcja zatrzymania pomiaru
  • Wybór jednostki pomiarowej (metryczne, angielskie)

 

Informacje na temat ceny wypozyczenia znajdują się w cenniku wynajmu mierników.

 

Galeria

Załączniki

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Loadbanks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02–495, przy ul. Żołnierzy 2 Armii Wojska Polskiego 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP 5223130914, e-mail: office@loadbanks.pl. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.