Wynajem profesjonalnych narzędzi oraz stacji obciążeń, obciążnic AC/DC

Wychodząc na przeciw naszym klientom jak również naszym partnerom stworzyliśmy wypożyczalnię profesjonalnych urządzeń pomiarowych i elektronarzędzi. Dodatkowo w kooperacji z naszym partnerem Crestchic z Wielkiej Brytanii prowadzimy wynajem profesjonalnych stacji obciążeń (obciążnic) do testowania wszelakich instalacji i urządzeń.

Podczas wykonywania naszych prac instalacyjnych zauważyliśmy, że dla wszystkich firm, możliwość wynajęcia potrzebnego sprzętu testującego jak i profesjonalnych narzędzi w określonym momencie jest niezwykle ważne i pozwala na prawidłowe zrealizowanie prowadzonych prac.

Mamy duże doświadczenie w pracy z takimi narzędziami. teraz podjeliśmy się udostępnienie narzędzi dla innych firm. Dzięki takim usługom nasi klienci mogą podjąć się nowych wyzwań, zakończyć prowadzone realizacje w planowanych terminach lub zweryfikować zrealizowane instalacje.

Urządzenia, które Państwu proponujemy bardzo rzadko sa dostępne "od ręki" a zakup takowych wymaga nakładu znacznych środków finansowych

Dodatkowo w przypadku pomiarów świadczymy także usługę wynajęcia naszych inżynierów do wykonania kompletnej usług z raportem pomiarowym podpisanym przez uprawnione osoby. Oferujemy profesjonalne usługi pomiarowe jak i profesjonalne analizy pozwalające na weryfikację wykonanych instalacji i działania układów zasilania.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ - NACIŚNIJ TUTAJ.

Zapraszamy do kontaktu

Kod z obrazka