Autorskie zabudowy ciepłych&zimnych korytarzy

Autorskie zabudowy ciepłych & zimnych korytarzy

Jakość oraz jak najlepsze odwzorowanie docelowej infrastruktury dla serwerowni już pod czas testów pozwala na wyeliminowanie błędów które mogłyby się przyczynić do awarii obiektu. Dlatego testy pod obciążeniem to jedne z ważniejszych testów dla obiektów, gdzie zasilanie jest niezbędne do prawidłowego działania, uzupełnione o nasze autorskie zabudowy ciepłych lub zimnych korytarzy w niemal 100% odwzorowuje docelowa infrastrukturę w serwerowni.

Główne zalety:

  • Szybkość budowy
  • Możliwość dopasowania zabudów na każdym etapie budowy serwerowni
  • Niemal idealne odwzorowanie docelowych zabudów
  • Doskonałe rozwiązanie dla testów systemów precyzyjnej klimatyzacji

 

zbudowa-cieplych-korytarzy

W celu uzyskaniu ceny za wynajem, ceny transportu jak i usług dodatkowych prosimy o kontakt do naszego zespołu pod numerem telefonu +48 516 182 866, kontakt pod adresem office@loadbanks.pl lub użycie naszych formularzy Zapytanie ofertowe lub Formularz kontaktowy .

 

Dodatkowe rozwiązania dla testów Data center:

Dodatkowe opcje dostaw i instalacji:

  • W standardzie nasze usługi zawierają: przygotowanie urządzeń i akcesoriów do transportu, dostawę
  • Dodatkowo możemy zapewnić: wizja lokalna miejsca testów i przygotowanie rysunków montażowych, instalacje, demontaż, podłączenie, przeprowadzenie testów obciążeniowych przez wykwalifikowanych pracowników

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt do naszego zespołu pod numerem telefonu +48 516 182 866 lub kontakt pod adresem office@loadbanks.pl .

Galeria