Facility Management

Facility Management

W każdym biurowcu konieczne jest przeprowadzanie przeglądów całej nieruchomości jak i poszczególnych urządzeń. By utrzymać obiekt w prawidłowym stanie należy dbać o kompleksowe utrzymanie nieruchomości. Nieruchomość jest organizmem, który wymaga dużej liczby prac konserwacyjnych i remontowych. Facility manager to najwyższej klasy specjalista, w rękach którego leży odpowiedzialność za prawidłowe utrzymanie nieruchomości i takie prowadzenie prac by ograniczyć do minimum ryzyko awarii i nieprzewidzianych zdarzeń.

Do tych celów pragniemy Państwu zaoferować bezkonkurencyjny wybór rezystancyjnych oraz rezystancyjno/reaktancyjnych obciążnic oraz transformatorów.

W naszej ofercie znajduje się cała gama obciążnic w obudowie z wymuszonym obiegiem powietrza oraz układami sterowania – od prostych, krokowych przełączników po mocno rozbudowane i dające duże możliwości precyzyjnego sterowania oraz zapisywania danych generowanych podczas testów, które można odczytywać na komputerach czy urządzeniach mobilnych.

Zobacz inne branże