Rackowe stacje obciążeń Rack-4/230 (4x1kW)

Rackowe stacje obciążeń Rack-4/230 (4x1kW) dla Centrów Przetwarzania Danych (Data Center)

rackowa-stacja-obciazen-4kw

Model obciążnicy RACK 4/230 przeznaczony do przeprowadzania bezpiecznych testów obciążeniowych wszystkich systemów Data Center takich jak generatory prądotwórcze, systemy UPS, instalacje wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Urządzenia te są gwarancją wysokiej jakości i wydajności kosztów przy utrzymywaniu mocy rezerwowej.

Obciążnice tego typu zapewniają tanie, 19" rozwiązanie pozwalające symulować pracę serwerów oraz wpływ wytwarzanego przez nie ciepła na system chłodzenia Data Center jak również wpływu na inne, dedykowane instalacje. Model ten stanowi uzupełnienie flagowego modelu Rack-6/230. Obciążnica Rack-4/230 składa się z 2 pojedynczych kanałów obciążenia 2KW, każdy z nich jest ustawiany w 2 etapach x 1kW. Ta elastyczność umożliwia podłączanie zarówno zasilania jedno jak i trój fazowego.

W przypadku chęci wynajęcia obciążnic, istnieje możliwość doboru szeregu opcji akcesoriów niezbędnych do integracji z instalacją docelową. Obciążnice są przygotowane do przyłączenia do docelowego systemu zasilania poprzez 3 i 5 bolcowe wtyki lub poprzez typowe dla zasialania urządzeń Data Center wtyki C19 czy C13. Dodatkowo dostępne są panele dystrybucji energii dla uzyskania efektywnego obciążenia elektrycznego.

W celu uzyskaniu ceny za wynajem, ceny transportu jak i usług dodatkowych prosimy o kontakt do naszego zespołu pod numerem telefonu +48 516 182 866, kontakt pod adresem office@loadbanks.pl lub użycie naszych formularzy Zapytanie ofertowe lub Formularz kontaktowy .

Dodatkowe opcje dostaw i instalacji:

  • W standardzie nasze usługi zawierają: przygotowanie urządzeń i akcesoriów do transportu, dostawę
  • Dodatkowo możemy zapewnić: wizja lokalna miejsca testów i przygotowanie rysunków montażowych, instalacje, demontaż, podłączenie, przeprowadzenie testów obciążeniowych przez wykwalifikowanych pracowników

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt do naszego zespołu pod numerem telefonu +48 516 182 866 lub kontakt pod adresem office@loadbanks.pl .